Úskalia, ktoré so sebou prinášajú poruchy erekcie u vášho partnera

Má váš partner problémy s erekciou? Viem, ženu to dokáže niekedy vytočiť. V prvom rade zabudnite na to, že za to môžete vy, aj keď, nájdu sa i také prípady, kedy na tom svoj podiel viny skutočne nesie aj žena. Týmto prípadom sa však nechcem venovať, úprimne a zároveň našťastie s tým nemám osobné skúsenosti, takže i nejaké radenie by bolo trochu od veci.Nahá žena leží na  <a href=chrbte e a drží si prsia“ src=“https://karman.sk/wp-content/uploads/img_a311808_w16744_t1588159178.jpg“ style=“max-width: 61%; max-height: 61%;“>

Vráťme sa k téme, a to tej, že ak vás partner trpí problémami s erekciou, má to výrazný vplyv aj na vás, milé žienky. To, že si neužijete sex je len začiatkom. Potom tu však máme ďalších milión drobných problémov, ako je napríklad nervozita a nechuť do života u vášho partnera, ktoré vedú k pomalému rozkladu a rozpadu vášho partnerského života.
Ak sa problémy s erekciou objavia u vášho milovaného, v prvom rade ho nikdy neobviňujte, netlačte na neho, nič mu nevyčítajte. Buďte tolerantnou partnerkou, ktorej sa chlap môže kedykoľvek zveriť a v ktorej má dokonalú oporu.

Druhým tipom je to, aby ste vášho partnera podporili v užívaní správnych liekov. Ja sama nie som zástankyňou hltania tabletiek, verte však, že neustále zlá nálada a absencia sexu vo vašom živote je v konečnom dôsledku omnoho horšia ako niekoľko pohltaných tabletiek. Ešte jeden malý tip, ak by vášmu chlapovi nepomáhala populárna Viagra, vyskúšajte aj iné tabletky na erekciu. Tomu môjmu napríklad pomohla Avana.Žena s kučeravými vlasmi sa tvári prekvapene

Môžete urobiť ešte niečo viac? Asi ani nie. Proste na nič netlačte, podporujte v tých oblastiach, kde je to potrebné a hlavne sa snažte nevyhýbať sexu. Doprajte si dlhšiu predohru a vzájomné uspokojovanie predsa môže prebiehať i inak, ako klasickým spôsobom. Čím viac sa budete milovať, tým lepšie na tom bude erekcia vášho partnera, prečo to takto funguje? Pretože je to podobné ako pri cvičení či iných tréningoch. Proste, cvičiť, cvičiť, cvičiť a na konci prídu želané, a v tomto smere i veľmi príjemné, výsledky, ktoré potešia vás oboch.