Ako byť krásna aj vo sparných dňoch

Možno sa budete len lenivo povaľovať na pláži alebo vyrazíte na obhliadku okolia. Vôňa mora vás bude sprevádzať na každom kroku. Nebojte sa ochutnať z každého kúsok, pritom nezabudnite na to chrániť sa opaľovacím krémom a trochu sa hodiť do gala. Budete si tak užívať obdivné pohľady mužov okolo seba.

Aj vaše ruky volajú po závlahe, tak ako kvietky prosia dážď o trochu kvapiek. Vaše nechty môžu byť ako paleta maliara, ktorý na nich vytvorí dokonalé umelecké dielo. Vôbec nezáleží na tom, kam práve idete. Vaše ruky môžu byť v úplnej harmónii s okolitou kultúrou a prostredím.

prsty

Ponúkneme vám hneď niekoľko nápadov v oblasti nail artu.

Napríklad modrá môže imitovať pohyb morských vĺn, kedy okraje môžu byť zlaté ako pláže v Bulharsku. Pritom modrá navyše upokojuje a prináša duši toľko potrebný odpočinok. Týmto spôsobom si môžete zakaždým pripomenúť, ako vám bolo krásne a vaše starosti tak zostanú úplne bokom.
Veľmi efektívne potom pôsobia obtlačky alebo farebné kombinácie, ktoré pripomínajú dúhu.

Nemusíte sa vzdávať ani výraznej červenej, ktorá na prvý pohľad evokuje divoké rytmy španielskeho flamenca. Nežná ružová sa zase ponúka tým z vás, ktoré sa chcete aspoň na chvíľku vrátiť do detských rokov.
Obrázkovú knihu vám vyčarujú na rukách transfer fólie. Možno o nich počujete prvýkrát alebo len nemáte guráž si ich sami vyskúšať. Verte ale, že si ich čoskoro zamilujete a potom už na nich nedáte dopustiť. Začnete je možná zbierať ako pokemonov kedysi.

malování

Na trhu ich nájdete veľké množstvo, tak ako gél lakov alebo drobností pre klasickú manikúru. Ich cena je veľmi nízka, takže váš rozpočet to nijako neovplyvní. Navyše sa s nimi dá kúzliť zaujímavejšie než sa trblietkami. Použiť ich môžete pri gélovej modeláži aj s prepojením s gél lakom. Modelujte a lakujte, ako ste zvyknuté – zdobiaca fólia sa dostane na rad až tam, kde bežne prichádzajú trblietky.
Nájdete ich aj v tejto ponuke:.

Posted in Nezařazené