Ako zvýšiť návštevnosť vašej stránky?


Máte vlastný e-shop , blog či web a nie je moc úspešný ? Stačí len pár trikov a úspech na vašom webe , či blogu alebo e- shope bude zaručený. Poďme na to.

kancelář
 
·         Štýl písania – nový dizajn stránky
Nepíšte nezaujímavo , píšte z kúskom zábavy , aby vaši čitateľov  bavilo čítať vaše príspevky na vašich stránkach. Taktiež môžete zmeniť aj celkový štylistiku stránky. Môžete zmeniť písmo, označiť časť textu hrubým písmom , či ho zvýrazniť farebné. Voľba je len na Vás. Nezabudnite aj na dizajn . Dizajn by mal upútať čitateľa , či návštevníka e-shopu. Mali by ste zmodernizovať stránku tak aby sa to ľuďom páčilo a aby sa znova vrátili na vaše stránky.
Ak máte e- shop , skúste zmeniť napríklad tovar , či produkty ktoré predávate. Ak budete predávať stále to isté , vaša návštevnosť shopu sa zníži a nikto si nič nezakúpi. Skúste to oživiť niečím novým, čo ešte na našom trhu ešte nie je.
 
·         predstavte si že ste zákazník, či čitateľ
Pozrite sa na to očami čitateľa či zákazníka a skúste porozmýšľať čo je na tej stránke zaujímavé. Potom ľahko zistíte prečo nikto nenavštevuje vaše stránky. Takýmto spôsobom jednoducho nájdete chybu a ľahko ju odstránite.
 
·         Úspech nie je všetko
Zapamätajte si že ak budete mať pár návštevníkov , že ste stým niečo získali. Úspech sa dostáva postupne teda od prvého návštevníka až po úplnú návštevnosť webu či shopu. 

eshop
 
·         Zdieľanie
Nikdy nezdieľajte stránky cudzím ľuďom. Vaše web ,blog či e-shop bude neznámy , preto ich radšej zdieľajte medzi svojich známych a ak sa im bude páčiť budú ich zdieľať. Nečakajte že hneď na začiatku budete mať vysokú návštevnosť , a čakajte aj kritiku od návštevníkov. Nebojte sa prijať kritiku , pretože na nej sa najlepšie učí , a jednoduchšie nájdete to čo vám chýba. Musíte ale počítať aj stým že to nebude jednoduché.na začiatku sa od toho budete opúšťať a prestane vás to baviť , no ak stým skončíte nikdy nedosiahnete že niekto navštívi Vás Web. 

Posted in Web