ČO VŠETKO SA DÁ POŽIČAŤ?


Hračky
Požičovní hračiek na Slovensku existuje už niekoľko. Väčšinou sú za touto ideou nadšenci, ktorým nie je jedno ako a s čím sa deti hrajú. Táto metóda bráni aj plytvaniu, detské izby nie sú preplnené a deti si osvoja pár dobrých vlastností akými sú dobroprajnosť a súcit.

práty
 
Okrem požičovní obyčajných hračiek nájdete aj požičovne špeciálnych hračiek, ktoré môžu byť pre bežne pracujúcich rodičov nedostupné ale pre rozvoj napríklad nepočujúcich, nevidiacich či inak hendikepovaných detí sú veľkým prínosom.
 
Spoločenské akcie
Organizujete výmenný pobyt, príde vám na návštevu veľká skupina ľudí a neviete ako ich zabaviť? Prenajmite si atrakcie z lunaparku. Prípadne celý lunapark. Priatelia si užijú a po zábave ochutnajú dobroty na grill párty, na ktorú vám požičia celé vybavenie ďalšia požičovňa.
 
Požičať sa dá toho skutočne mnoho: stany na svadby, laserová technika, fotobúdky na rôzne akcie, cirkusové šapitó, lezecká stena, ródeo býk, štvorkolky, trampolíny.

keramika
 
Lode a jachty
Veľmi užitočná vec pre rybárov, nadšencov pre kajaky a kanoe ale aj pre solventnejších zákazníkov, ktorí sa chcú len tak plaviť po mori a užívať si slaný vzduch a vietor vo vlasoch.
 
Spolu s požičaním, niektoré firmy ponúkajú aj kapitánske kurzy vnútrozemskej a námornej plavby ba aj príslušenstvo ku kempovaniu.
 
Zdravotné pomôcky
V živote občas nastane situácia keď sme my alebo naši príbuzní na podobné služby odkázaní. Zdravotné pomôcky si môžete požičať nielen od firiem zaoberajúcich sa touto činnosťou ale môžete kontaktovať aj rôzne združenia a organizácie. Určite vám ochotne vyjdu v ústrety a poskytnú informácie a rady.

jachta
 
Hlas
Áno prepožičať sa dá dokonca aj hlas. Potrebujete nahovoriť audioknihu alebo text, či naspievať krátku pesničku a nedisponujete ľubozvučným hlasom? Žiadny problém. Zadajte do vyhľadávača
požičiam hlasa nájdite vhodnú ponuku.