Doprajte si luxusné zážitky s exotickou tantrou

Snáď každý už počul slovné spojenie „tantrická masáž“. Mnohí z nás si pod týmto pojmom predstavia čosi šteklivé a ak o tom začnú hovoriť, podvedomie stlmia hlas. V myšlienkach si predstavia exotické krásky, prítmie a záblesky nahých tiel.

Je len a len na vás, či si na vlastnej koži vyskúšate, čo to vlastne tantrická masáž https://www.tantradiamond.sk/ je.

neodolatelna kraska

V masážnom centre tantradiamond vám poskytneme jedinečnú príležitosť ako sa dostať k tomuto zážitku v jednoducho špičkovej kvalite. Zaručíme vám profesionalitu a diskrétnosť masériek, ktoré sú špeciálne zaškolované a garantujeme vám, že vedia, čo robia.

Rozdráždia vám zmysly tými najneočakávanejšími spôsobmi. Rukami, či celým telom – to je len na vás. Pre náročnejších klientov so šťavnatejšími fantáziami odporúčame takzvanú „štvorručnú“ masáž, už z ktorej názvu snáď tušíte, o čo sa jedná. „Štvorručná“ masáž je poskytovaná dvoma nádhernými ženami, ktoré vám venujú všetku svoju pozornosť a postarajú sa o každý drobučký sval vášho tela, ako aj o vašu psychickú stránku. Uspokoja vás dvojnásobne a odídete od nás s neopísateľnými pocitmi a túžbou zažiť ich znova… A znova.

exoticka tuzba

„Štvorručná“ tantrická masáž je však len jedným z mnohých variácií tohto masážneho umenia, ktoré ponúkame. Všetky sa však držia podobnej šablóny – ako prvé vás zavedieme do sprchy, kde sa bud osamote alebo s vašou kráskou dôkladne umyjete a očistíte. V pokojnej atmosfére tečúcej vody sa uvoľníte a pripravíte tak svoje telo na extatický zážitok, ktorému tento očistný rituál predchádza. Ďalej príde na rad pozdravenie – „Namaste“. Ide o úklon so zopätými rukami, ktorými si spolu s masérkou vzájomne vyjadríte úctu a poukážete tým na sviatoť aktu. Masáž samotná sa líši podľ požiadavok klienta, no zakončená je vyvrcholením počas dlho očakávanej masáže lingamu (mužského prirodzenia). Uvoľní vás a celý pôžitok absolútne vylepší.

Posted in Web