Komicko-tragické články


Svet tvoria aj ľudia. Tí dokážu byť sebeckí, zákerní, ale aj milí a vtipní a hlavne, sme len ľudia a niekedy tvoríme komické situácie. Zrkadlom našej spoločnosti je aj internet. Veď príspevky tam dávajú ľudia a témy sa takisto zväčša týkajú ľudských pokrokov, nedostatkov, no i nedokonalých a komických vlastností a činov. Ja sa chcem v tomto článku zamerať na tie intenetové správy, ktoré nás predovšetkým pobavia. Pobavia nás tou našou ľudskosťou. Tak Vám prajem príjemné a zábavné čítanie, hádam Vám doprajem aspoň menší úsmev na tvári.
Laura Reinje zdravotnou sestrou, o ktorej sa môžeme dočítať z jedného dôvodu. Môže spôsobiť infarkt! Desať rokov pracovala ako sestrička na kardiologickom oddelení. Nie, nezabíjala, ani nič podobné. Je za tým niečo krajšie. Je totiž naozaj sexi! Okolo starších pacientov, ktorí majú slabšie srdce a doktor im káže kľud, pobehovala táto dračica. Ja si však myslím, že pacienti sa nesťažovali.
dívka v červeném
Každopádne pri pohľade na ňu sa zrýchli tep nejednému mužovi. So svojim sexi vzhľadom sa netají ani na instagrame, na ktorom má až 3,7 000 000 fanúšikov!
Nemenovaný chlapec z Argentínyprišiel k svojmu doktorovi a bola potrebná operácia. Pri každom nádychu totiž chlapec vydával zvuk ako píšťalka. Je to nejaká choroba? Nie! Tento chlapec bol oplašený a prehltol píšťalku. Doktor previedol operáciu, ktorá dopadla úspešne. Pred začatím operácie ho však za trest natočil na svoj mobil a dal ho na facebook ako varovanie pre ostatné deti. Dnes sa chudákovi chlapcovi môžu smiať, pretože nájdeme video, na ktorom chlapec pri nádychu vydáva zvuky, ako piskot na píšťalke.
ekg lásky
Písal sa rok 2012a Jose Marcosovi zazvonil mobil. Vypočul si ten najhorší telefonát. Informovali ho, že jeho brat Gilberto zomrel a od Joseho chcú, aby prišiel identifikovať telo. Uplakaný Jose potvrdil, že sa jedná o jeho brata. Za pár dní bol pohreb, pozostalí sa ešte doma obliekajú a v tom sa otvoria dvere. Prichádza Gilberto, ktorý má byť mŕtvy! Niektorí príbuzní rovno odpadli! Gilberto vraví, že sa pokúšal rodine zavolať, no kvôli smútku mali vypnuté mobily a telefonáty neprijímali. Pri identifikovaní tela sa totiž Jose pomýlil, lebo bol v šoku. No aj polícia usúdila, že Gilberto sa so skutočným zosnulým skutočne podobali! Telo zosnulého teda vrátili späť, nech si ho prevezme iná rodina.