Kúpa sro raz dva

Pomyslel si si, že čo keby sa to tak dalo jednoduchšie. Založiť si spoločnosť s ručením obmedzeným. Keby to šlo hravejšie a ty by si nemusel behať z jedného úradu na druhý? Ide to, nemusíš. Dá sa kúpiť hotová firma, ktorú si kúpiš a máš po starostiach. Navyše ti tým pádom odpadáva starosť so základným imaním, pretože to už je splatené. Ty teda musíš iba zaplatiť za kúpu danej firmy 490 €. Táto suma ti nahradí behačky po úradoch a zdĺhavé procesy vybavovania. Navyše, ak v tom nie si vôbec zbehlý, tak ti zaručene bude trvať dosť dlho, čo určite nechceš.

girl-4352424_1920

AK máš teda záujem o kúpu sro-čky, pozri si predaj spoločnosti sro Ezmluva.sk. Tam nájdeš spoločnosti, ktoré sú voľné a na predaj. Z nich si vieš vybrať podľa svojich preferencií tú, ktorá ťa zaujme. Niektoré sú platcami DPH, iné nie. Aj pri tomto ušetríš čas, pretože registrácia na daňovom úrade takisto trvá určitú dobu. Ty čakať nemusíš. Kúpiš hotovú spoločnosť. Táto spoločnosť nebude mať žiadne skryté záväzky, o ktorých by si nevedel. https://www.novinky.cz/krimi/453718-nevedel-jsem-ze-kradu-tak-drahou-vec-zkousel-to-zlodej-na-ustavni-soud-marne.html Obchodné meno si môžeš zvoliť podľa seba, nie je to vec, ktorá by sa nedala zmeniť. Obchodný názov takejto služby je ready made s.r.o.. To znamená, že je pripravená vyrobená a čaká už len na tvoju kúpu.

man-3742987_1920

AK by si mal záujem nie o slovenskú spoločnosť s ručením obmedzeným, tak sa vieš dostať aj ku kúpu zahraničných spoločností a to konkrétne českej a maďarskej firmy. Týmto pádom si vieš ušetriť veľké množstvo času a nemusíš ísť za hranice vybavovať tam papiere k danej firme. Rovno si zakúpiš hotovú firmu bez záväzkov podľa svojich predstáv. Takéto sro-čky sa teda dajú zaobstarať bez histórie, ale takisto si môžeš kúpiť spoločnosť, ktorá istú históriu bude mať, no zároveň aktuálne nebude mať žiadne záväzky alebo pohľadávky. Jednoducho len história bez prítomných povinností. Stačí si ju zakúpiť a môžete rovno podnikať. To je to najlepšie, keď máte v hlave nápad, s ktorým chcete preraziť. Môžete si byť istý, že vás nikto nepredbehne, kým si vybavíte danú sro-čku.