LEAGOO T5c Výkony smartphon


Možno ešte túto značku nepoznáte , no LEAGOO T5c atributuje z najlepšími parametrami a cenou ktorú nemá žiadna konkurencia. Poďme sa ale ja tento smartphon pozrieť či naozaj nám táto značka ponúkne viac za nižšiu cenu. Hneď na začiatok musím spomenúť že sa bude jednať o strednú triedu tie sa bude predávať za rovnakú cenu ako ostatné smartfóny. Pôjde o 8 jadrový smartfón z taktom 1,8 Ghz. Čiže bude o niečo lepší ako jeho mladší súrodenci.
 smartphone na reklamě
>         Tento Smartfón je vybavený duálnym fotoaparátom ktorý má 13 megapixelov od výrobcu Samsung ak tomu 2 megapixel šošovky na zaostrovanie fotografií. Okrem toho disponuje 5,5 palcovým Full HD displejom od výrobcu Sharp. Čo sa týka operačnej pamäte dostala tri giga a obsah vnútornej pamäte je 32Gba  s reálnym využitím 26 Gb. Batéria dostala 3000 Mha s rýchlym nabíjaním smartfónu. Výrobca nezabudol aj na čítačku odtlačkov prstov ktorú nájdete na prednej strane smartfónu.
 
·         Cena tohto zariadenia sa pohybuje okolo 120 dolárov v prepočte na euro to vychádza okolo 110 eur. Neviem či Môžeme povedať či sa jedná o výkonný smartfónu , ale Jedná sa o smartphone strednej triedy ktorý ponúka o trošku vyššie parametre ako jeho mladší súrodenci. Čo sa ale týka konkurencie tento smartphone sa na našom trhu zatiaľ nenachádza ale môžete si ho zakúpiť v e-shopoch. Tento smartfón by sme mohli porovnávať so smartfónmi ešte z minulého roka keď vychádzali vlajkové lode prestížnych značiek. Medzi ne určite môžeme zaradiť Samsung Lenovo alebo novorodenú Nokiu.
 mobilný telefón v ruce
§  Uvidíme či sa do smartfónu pod značkou Lego t5c dostane na náš trh a či bude mať úspech v predaji.  Zatiaľ nie sú známe parametre ale hneď ako vyjdú vás budeme informovať z ďalších článkoch. Podľa môjho názoru si myslím že tento smartfón nie je výkonný ako ho sám výrobca predstavoval. Môžeme teda povedať že išiel len o marketingový ťah na predaj smartfónov. Tak či tak sa tento smartfón oplatí zakúpiť.