MIXX TAPE- Kazety opäť vo výrobe


Nedávno som sa dočítal o produkte, ktorý je zatiaľ vo fázy vývoja, no jedná sa o zaujímavý nápad, ktorý zaujme. Tvorcovia projektu potrebujú len potrebné financie. Akonáhle ich budú mať, na trh príde zaujímavá novinka s názvom MIXXTAPE.
Zaujímavá bude v prvom rade svojim vzhľadom. Pamätáte si ešte na audiokazety, MC kazety do rádia? Tak takýto dizajn bude mať i tento produkt. Lenže iba na prvý pohľad. Čo sa týka technického vybavenia, očakávajme funkcie z dnešnej doby.
přehráávač hudby
Pôjde o praktický a prenosný prehrávač s výzorom MC kazety. Lenže tá bude disponovať napríklad i kvalitným digitálnym LCD displejom, na ktorom sa zobrazí názov súboru, ktorý sa bude momentálne prehrávať. Ten displej bude podobný tomu, aký vidíme na MP4 prehrávačoch. Bude umiestnený v strede prehrávača. Na kraji prehrávača s dizajnom retro kazety bude funkcia ON, OFF a LOCK. Na ľavom rohu kazety budú dostupné praktické tlačítka určené na výber a spúšťanie súborov. Okrem toho bude disponovať modernými vstupmi na SD kartu s kapacitou až 64 GB, vstupom microUSB a koncovkou JACK na zapojenie sluchátok alebo reproduktorov. Okrem tohto bude vybavená i službou Bluetooth.
Pôjde teda o moderný prehrávač, no navyše zostáva verný svojmu predkovi. Túto kazetu budeme môcť takisto využiť aj ako klasickú MC. Budeme ju môcť spustiť na prehrávačoch, ktoré majú zabudovaný prehrávač na audiokazety. Vložíme kazetu do prehrávača a môžeme počúvať na štýl retro. Takže toto je na tom produkte zaujímavé. Ide hlavne o prenosný a praktický prehrávač, no môžeme ho využiť aj ako klasickú retro kazetu.
audio kazety
Tvorcovia tohto nového technického pomocníka so zaujímavým dizajnom i využitím predpokladajú, že produkt sa bude predávať za 80 dolárov. Teda bude dostupný mnohým zvedavcom. Tvorcom držím palce, tento produkt by som rád oskúšal i ja. No treba chvíľu počkať, zatiaľ nie je na trhu. Najskôr príde do USA a dúfam, že po úspechu zavíta aj do Európy.