Nájdite svoj zmysel v službách

Vždy som sa zameriavala na veci, ktoré ma mali skrášľovať. Ani sama neviem prečo, pretože som to nevnímala ako vec, ktorá by mala byť neustále mojou súčasťou, dokonca som sa nikdy ani nepovažovala za človeka, ktorý si potrebuje výzorom neustále niečo dokazovať. Ale pravdou je, že som sa naozaj snažila, aby som vyzerala vážne dobre a chcela som, aby si to mysleli aj ostatní ľudia. Bola som tým trochu posadnutá a vždy som samú seba videla ako niekoho, na koho sa proste len pozriete a chcete, aby sa za vami otáčal. Vnímali ste to tak niekedy aj vy? Lebo ja som mala zo seba občas pocit, že som vadná, keď sa na to takto pozerám.
 
restaurace

Chcela som byť človek, ktorý vyzerá dobre, na ktorého sa jednoducho pozriete a hneď si pomyslíte, že by proste stál za hriech alebo teda aspoň za hriešne myšlienky. Verte tomu alebo nie, no aj tak sa vždy musíte pozrieť na to, čo je pre vás vážne dôležité a ako môžete vytvoriť všetko, čo je okolo vás. Ja som sa preto rozhodla, že urobím niečo, na čo som mala asi myslieť už predtým. Začnem využívať služby. Verte tomu, že presne vďaka tomu viete urobiť všetko preto, aby boli veci úžasné. Aj keď si myslíte, že niektoré veci pre vás možno nie sú až také atraktívne, verte tomu, že sa s tým dokážete stotožniť, keď vy sami naozaj chcete.

design
 
Je jasné, že nie každý je stvorený na to, aby robil takéto veci a povedzme si úprimne, väčšina ľudí na to stvorená teda absolútne nie je a to z mnohých príčin. Aj keď si možno myslíte, že niektoré veci nie sú práve správne a možno by ste mali riešiť veci inak ako tak, že idete na nechty alebo na kozmetiku, nebudeme vám to vyvracať. Je veľmi pravdepodobné, že sa nemýlite. Ale čo ak sa mýlite a práve v tomto nájdete to „zaľúbenie“ to, čo ste naozaj chceli a potrebovali nájsť? Veď je to predsa niečo, čo vás môže naplniť tak veľmi, že to budete milovať až za hrob.