Najúspešnejší smartphon s foťákom


Vyrobiť a nastaviť foťák na smartphone nie je vôbec jednoduché. No Samsung prelomil hranice a dostal sa na prvé priečky z najlepším foťákom. Podľa testovanie dosiahol foťák hranicu 94 bodov čo je neuveriteľne číslo. Samsung sa teda môže pýšiť s peknými kvalitnými fotkami a digitálnym zaostrovaním. Okrem toho získal ocenenie najlepšie smartphon a foťákom.
bílá klávesnice

 
Ďalej Vás určite prekvapí fotenie v horších svetelných  podmienkach. Ak nemáte dostatočné svetla pri fotení , nemusíte sa ničoho báť. Smartphon od Samsungu teda Note 8 postará o to aby vaše fotky boli pekné svetelné upravené a pri každej príležitosti fotenie v tmavších priestoroch.
 
Tabuľka podľa bodov by asi vyzerala takto :
 
Ø  1.misto Samsung – 94 b
Ø  2.mieato – Apple IPhone – 93 bodov
Ø  3 . Miesto – Apple IPhone 8 , HTC U11 – 92 bodov.
Ø  4. Miesto Google pixel – 90 bodov
Ø  5. miesto – Nokia 808 – 61 bodov .
 
Avšak Samsung sa môže začať báť. Príde totiž silná konkurencia teda novinka od LG a Huawei pod názvom Máte 10 Pro. Či sa ale novinkami podarí Zhodiť Samsung z trónu sa uvidí až v najbližších testoch . Zatiaľ môže povedať že Samsung na len dobre body a zaostrovanie ale aj pixeli , či ďalšie rôzne nastavenie ktoré Vám uľahčia prácu pri fotení alebo nastavia fotoaparátu aby ste mali fotografie čo najlepšej kvalite.
Podotknem že smartphon Samsung Galaxii Note 8 sa predáva okolo v cene 800 eur a táto zariadenie si túto cenu naozaj zaslúži. Totiž okrem foťaku ponúka aj skvelé vlastnosti či parametre ktorými disponuje.
telefon v ruce

 
Ako som už písal vyššie , Samsung je na tróne , no čoskoro je konkurencia dostane dole. Na náš trh stále chodia novinky ktoré majú nie len výkone špecifikácie ale už aj kvalitné fotoaparáty. Praxi to môže znamenať že Samsung aby mal stále prvenstvo musí si zachovať kvalitu fotoaparátu a vlastnosti smartphonu. No uvidíme čo prinesie náš trh . Obrázky sú len ilustračné. (Miki).