Prirodzenosť je kľúč


Každý z nás už dávno veľmi dobre vie, že umelá krása nie je vôbec moderná. Je hrozné, keď sa pozriete na dievča, ktoré má umelé mihalnice, umelé nechty, umelé prsia a ešte aj príčesky vo vlasoch, nemyslíte? To je, akoby zakrývala celú svoju podstatu. Každá z nás je predsa krásna a nemusíme na to využívať celé tony make-upu a podobných vecí, ktoré v konečnom dôsledku pôsobia hlavne dosť odstrašujúco. Nechceme vyzerať ako bábiky. Chceme byť prirodzené a chceme sa chlapom páčiť také, aké sme. Ako si myslíte, že by sa hociktorý chlap cítil, keby vás prvý raz videl bez všetkých zlepšovákov? Veď by vás možno dokonca ani nespoznal. A to je niečo, čo nechcete. Prečo by ste sa mali cítiť zle, keď vás chlap uvidí bez make-upu?

 kráska v bílém

Ako byť prirodzená? Túto otázku si možno kladie naozaj veľmi veľa žien, no my sa čudujeme, prečo to vlastne robia. Veď prirodzenosť je úplne najviac, čo môžete mať a čo môžete aj dostať. Byť prirodzená je niečo nádherné a verte tomu, že to vôbec nie je ťažké. Podstatné je, aby ste mali radi samú seba. Vtedy môžete milovať aj vašu prirodzenosť. Nezabúdajte aj na to, že sa o seba, samozrejme, musíte starať, no nie je to až také ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá.

 

Ak ste na seba dennodenne dávali veľké množstvo rôznych produktov, je veľmi pravdepodobné, že sa vám vaša pleť príliš nepoďakuje. Určite však nezúfajte. Ak sa budete k vašej pleti správať citlivo a necháte ju oddýchnuť od všetkých produktov, ktoré ste na ňu dávali, o chvíľu sa vám odmení. Viete ako? V podobe krásnej tváre bez akýchkoľvek zbytočných nedokonalostí, ktoré sa vám budú zdať nepekné a kvôli ktorým by ste na seba dávali kilá a tony make-upu.

 dívka v trávě

Ak chcete malý typ, skúste piť veľmi veľa vody. Voda je dobrá na naštartovanie organizmu, ale aj na to, aby vašu pleť celú poriadne prečistila a dôkladne hydratovala.