Privátne služby vám zaistia diskrétnosť

Erotické salóny či kluby sú v prevádzke buď nonstop alebo len v nočných hodinách, no svoje služby prezentujú aj na internetových stránkach. Tam sú uverejnené aj všetky typy sexuálnych služieb či masáží, a tiež tam nájdete aj zoznam dievčat, ktoré v nich pracujú. Výber je široký a ponuka pestrá.

masaz

Pri rozhodovaní sa o tom, že využijete ponuku erotického salóna na niektorú zo spomínaných služieb, berte do úvahy viacero faktov. Najprv si musíte ujasniť, čo vlastne od toho očakávate, či chcete prežiť nezabudnuteľný sex alebo iba vyskúšať niektorú z erotických masáží a podľa toho si vybrať. V ponuke salónov sú rozličné druhy sexuálnych praktík, ktoré poskytujú krásne dievčatá na profesionálnej úrovni a v maximálnej diskrétnosti.

Pod názvom sexuálne služby rozumieme sex so všetkým, čo k nemu patrí. Niektorí zákazníci túžia iba po klasickom intímnom zblížení, no iní by radi vyskúšali aj sex privát trocha tvrdšie, nie bežné praktiky, kam radíme análny sex, orál alebo švédsku trojku. Existujú aj záujemcovia, ktorých priťahujú iba vzrušujúce dotyky pri masáži, a tak si vyberajú tantrickú alebo nuru masáž, klasiku, ale aj magic, special či couple masáž a podobne. Každá z týchto praktík je niečím zaujímavá a je len na zákazníkovi, čo mu vyhovuje.

Mnoho z klientov pred samotnou návštevou klubov alebo erotických salónov dáva prednosť privátnym službám. Ide o miesto, určené na erotické služby pre pánov, kde pracuje viacero dievčat. Môže to byť prenajatý byt, dom alebo nejaký väčší priestor, v ktorom je možné vykonávať viacero služieb naraz. Rezervovať miesto si zákazník môže telefonicky na určitú hodinu a potom sa tam aj dostaví. Diskrétnosť je tu zabezpečená, ale môže nastať situácia, že sa na priváte stretne viac klientov naraz a je pravdepodobné, že tam narazíte aj na svojho známeho. Práve z tohto dôvodu je vhodné vopred sa informovať o obsadenosti privátu a podľa toho sa zariadiť.

nuru

Priváty majú väčšinou iba jednu kúpeľňu, ale viacero miestností. Nebývajú zvonka označené, čo zaručuje dostatočnú diskrétnosť, no treba byť obozretný a telefonicky si zistiť, koľko klientov sa tam v danom momente nachádza.