Sklo a kov, dokonalá kombinácia pre váš osobný a pracovný priestor.

Radi by ste sa aj doma cítili ako v kancelárii? Ste na home office a tá atmosféra vášho prirodzeného pracovného prostredia vám už chýba? Dať si sako a blúzku, preč s vyťahanými teplákmi každý deň. Chcete byť zas a znova vtiahnutí do víru open space-u, byť ohučaní telefonujúcimi kolegami z jednej strany a z druhej kolegyňou, ktorá potrebuje rozprávať o svojom živote. Túžite sa znova dotýkať tých chladných sterilných sklenených dverí s nerezovými kľučkami, ktoré vám tak evokujú váš druhý domov – prácu. Je tu ale riešenie. Prečo si prácu jednoducho nepreniesť aj domov? Nemyslíme teraz pracovnú náplň, tej máte v notebooku až po krk. Ale vytvoriť si pracovné prostredie, jeho atmosféru, dokážete s ľahkosťou aj doma. Stačí len trochu interiérového dizajnu. Súčasťou vašej budúcej prerábky bude veľa skla a kovanie.

Kancelaria

Áno, domnievate sa správne. Vytvoríme si presklené steny, dvere a použijeme pritom aj kovanie na sklenené dvere. Také jednoduché a štýlové. Čisté línie, elegancia, pocit, že každú chvíľu spoza rohu vykukne váš šéf. Úžasné. Jedinou chybičkou krásy je fakt, že kovanie na sklenené dvere budete musieť veľmi často leštiť od odtlačkov. Jedine, že si najmete upratovaciu službu. Tak to predsa robia aj v skutočných kanceláriách. A kde zohnať spomínaný materiál na vaše dizajnové počiny – sklo a kovanie na sklenené dvere lmmont.sk? Bohatý sortiment pre stavby a prerábky, realizácie zo skla – nielen pre budúce kancelárske priestory, ale aj ponuka sklenených sprchovacích kútov, zábradlia na schody a balkón, či rozličné príslušenstvo z kovu. LM-mont vám splní akýkoľvek sen o krajšom a spokojnejšom bývaní, na akýkoľvek štýl. Dokážu vám poradiť s výberom komponentov, projektovou dokumentáciou stavby či rekonštrukcie a daný plán vám aj zrealizujú. Čo viac si priať?

Sklenene_dvere

ak to predsa robia aj v skutočných kanceláriách. A kde zohnať spomínaný materiál na vaše dizajnové počiny – sklo a kovanie na sklenené dvere lmmont.sk? Bohatý sortiment pre stavby a prerábky, realizácie zo skla – nielen pre budúce kancelárske priestory, ale aj ponuka sklenených sprchovacích kútov, zábradlia na schody a balkón, či rozličné príslušenstvo z kovu. LM-mont vám splní akýkoľvek sen o krajšom a spokojnejšom bývaní, na akýkoľvek štýl. Dokážu vám poradiť s výberom komponentov, projektovou dokumentáciou stavby či rekonštrukcie a daný plán vám aj zrealizujú. Čo viac si priať?

Posted in Nezařazené