Skúste tantrickú masáž a konečne ožijete!

Poznáme to každý. Chvíľu sa cítime byť plní energie, máme dobrú náladu a veci sa relatívne daria. Pochopiteľne však o nejaký čas prepadneme únave. Či už vravíme o tej telesnej alebo o psychickom vyčerpaní. Práve z tohto dôvodu cíti každý človek potrebu nájsť si niečo, čo mu dokáže spraviť radosť a zároveň ho plnohodnotne zregenerovať. Ideálne je spojenie nejakého hobby alebo služby, ktorá vám prinesie príjemný zážitok a zároveň odpočinok. Niečo, čo dokáže súmerne doplniť vaše telesné a emočné sily.

unavený muž

Takéto účinky prináša spánok, odpočinok a relax. No možno sa aj vy radíte k náturám, ktoré takéto riešenie skrátka považujú za nudné, vyspať sa nie je nič výnimočné. V takomto prípade vravíme skôr o potrebnej regenerácii, než o nejakom povzbudení tela a mysle. Ak hľadáte tieto vzrušujúcejšie faktory, skutočne zaujímavým riešením je tantrická masáž Bratislava Tantra.

A o čom že to je?

  • Konkrétne vravíme o senzuálnych dotykoch s veľmi pozitívnymi účinkami na odstránenie zadržiavaných a škodlivých blokov. Emočných, fyzických a sexuálnych.

Pre človeka ako pre živého tvora je dôležité prekrvovanie tela a organizmu. To má nemalý vplyv na jeho náladu, ale aj celkovú kondíciu. Je to tiež hlavný dôvod, prečo sa stretávame s názorom, že sedavé zamestnanie je nezdravé. Neprichádza totiž pri ňom k pravidelnému prekrvovaniu tak, ako pri fyzickej práci či pri športe. Tantra masáže však dokážu s telom každého návštevníka spraviť zázraky.

ženské nohy

Dobre mierené senzuálne dotyky dokážu priniesť pocity, pri ktorých človek cíti, akoby zrazu ožil. Akoby doteraz spal a zrazu cíti, že je živý. Je to krásne, oslobodzujúce a pritom relaxačné. Precítené dotyky z rúk príťažlivej masérky sa ale v tomto prípade zaoberajú aj intímnymi partiami. Je to totiž bod nášho tela, kde účinok cítime najintenzívnejšie. Pre tantrické masáž je špecifické, že pracujú so sexuálnou energiou.