Tantrická masáž je trochu iná, pracuje so sexuálnou energiou

Dobrá masáž prospeje každému. Či už hľadáme telesné alebo psychické uvoľnenie. Je to spôsobené tým, že jej účelom je regenerovať a nabiť nás novými silami. Je však rozdiel v konkrétnych praktikách a poznáme takisto rôzne vzájomne odlišné druhy masáže. Zatiaľ čo prioritou tých klasických je napríklad masáž chrbta a končatín, tantra trnava pracuje so sexuálnou energiou a využíva ju pozitívnym smerom nielen na uvoľnenie tela, ale tiež na uvoľnenie emócií a sexuálnych blokov.

  • Práve jej originálne vlastnosti a postupy sú hlavnom dôvodom jej návštevnosti.

ženské telo, kvety

Veľa ľudí si ju spája s erotickou masážou, čo je do určitej miery pravda. Senzuálne dotyky sa venujú takisto intímnym partiám tela a súčasťou je tu nahota. Je to však rozhodne niečo viac, než služby, ktoré by sme mohli nazvať „rýchlovkou“. Cieľom tantrickej masáže nie je dosiahnuť rýchle vyvrcholenie, ale skôr senzuálne odstránenie telesných, psychických a sexuálnych blokov. Postupy sú precítené a môžu trvať viac ako hodinu. Je to jemná práca a zároveň umenie, ktoré čerpá zo starej duchovnej náuky.

Sexualita údajne neslúži len k splodeniu potomstva alebo k pohlavnému styku. V skutočnosti sa s ňou dá pracovať, a to napríklad vo forme príjemných erotických masáží do podoby, aby priniesla odstránenie nahromadených blokov a napätia. Dá sa preto využiť ako spôsob účinnej relaxácie a zároveň načerpania životnej energie.

ženská tvár, pery

Ľudská sexualita je preto veľmi zaujímavý a doteraz riadne nepreskúmaný faktor, ktorým sa dajú priniesť pozitívne účinky pre naše telo, ako aj pre naše emócie.

https://youtu.be/rBFXlLUXA2o

Funkčným spôsobom sa dá pomocou nej zbaviť tiež nervozity a napätia. To je zároveň dôvod, prečo sa v súkromnom živote mnohých milencov používa ako účinná predohra. Môže ísť zároveň o doporučenú predohru alebo sexuálny akt pre mužov, čo majú problém s erekciou alebo takisto pre ženy, čo trpia poklesom libida a zníženou citlivosťou.