Tantrická masáž: Úplne iný zážitok

V mestách dnes nájdeme ponuky služieb týkajúcich sa rôznych odvetví. Rovnako je po nich neustály dopyt a teda náš záujem. K tým najobľúbenejším sa radia služby či podniky, ktoré ponúkajú zábavu, relax alebo odpočinok, kedy je prioritou sympatické prostredie. Sú to všetko služby, čo svojim spôsobom pomáhajú k našej regenerácii, či už tej duševnej alebo telesnej.

Niekto si rád zájde na diskotéku, iný rád ochutná dobré jedlo alebo drink, no a ďalší zas preferujú masáže alebo servis spojený so spa. A práve pri masážnych salónoch sa v tomto texte zdržíme.

u masérky

Pretože v súčasnosti neexistujú len tie, čo používajú a svojim zákazníkom poskytujú staré klasické techniky, ale pod pojmom masáž si dnes dokážeme predstaviť skutočnú exotiku, rôznorodosť a vzájomne odlišné zážitky. Stačí vziať do úvahy naše hlavné mesto a faktor, akým je tantra bratislava https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/.

Možno už viete, že ide o špecifický druh masáže, ktorého súčasťou je napríklad nahota a senzuálne dotyky, čo okrem celého tela venujú pozornosť tiež intínmym partiám.

čakanie na masáž

  • Tantra čerpá zo starodávneho poznania, že pomocou správne mierených a zmyselných dotykov sa dá v človeku prebudiť energia a nabiť čerstvá životná sila.

A súčasťou človeka sú takisto jeho prirodzené erotické vnemy a sexuálne body na jeho tele. Práve tým, že sa do tejto originálnej masáže pridáva aj tento faktor, práve to má častokrát za následok vyššie zmienený efekt. Teda najskôr dokonalé uvoľnenie a skončení pocit nabitia čerstvou životnou silou. Okrem toho sa po prevedení týchto špecifických praktík dokážu v ľudskej mysli rozšíriť obzory o nové poznanie z hľadiska nových príjemných pôžitkov.

Pri spoznaní tých správnych techník sa v súčasnosti stáva populárnym praktizovať takúto masáž aj vo svojom súkromí, teda so svojim partnerom či partnerkou.