Vzhľad vašej tváre pri pohľade do zrkadla o vás napovie veľa

Z tváre človeka sa dajú vyčítať rôzne vlastnosti, či ste flegmatik alebo perfekcionista, nič neutajíte, vaša tvár to všetko o vás prezradí. Okrem vašich vlastností napovie aj to, aká ste osobnosť a aký máte postoj k životu. Základné typy si priblížime v nasledujúcich riadkoch.

univerzita
 

  • Hranatá tvár

Ľudia s touto tvárou oplývajú výborným logickým myslením, ale niekedy sa zamýšľajú aj nad zbytočnosťami a maličkosťami, ktoré nevedia ovplyvniť, čo ich privádza k mnohým pochybnostiam. Emócie prejavujú len veľmi neradi a pred svetom sa zvyknú uzatvárať. Sú radi, ak majú veci vopred naplánované, ale problém majú s oddychom a celkovým relaxom, pretože myšlienky im v hlave víria neprestajne.
 

  • Okrúhla tvár

Tento typ ľudí zahŕňa vo všeobecnosti veľmi srdečné a otvorené povahy, vždy dbajú na dobro ostatných, nikdy neodmietnu pomôcť a úspechy iných berú ako svoje vlastné. V partnerských vzťahoch však nedostávajú to, čo si zaslúžia, ich úsilie o dobro svojej polovičky nie je opätované. Hlavne ženy majú smolu na mužov „narcisov“, ktorí okamžite zistia, že pre ňu budú jediným objektom záujmu a zneužívajú to.
 

  • Oválna tvár

Radíme ju k pomerne súmernému typu. Ak taký vlastníte, tak vás berú ako priateľského a príjemného človeka, v spoločnosti ktorého sa každý cíti uvoľnene. Vaše konanie je vždy v súlade so želaním ostatných, nikdy neurobíte niečo, čím by ste iných ranili. Občas sa však stane, že zabudnete na svoju identitu v snahe zapáčiť sa im, no nezabúdajte na to, že len ak budete úprimný, ľudia vás budú mať radi.

vzdělání
 

  • Trojuholníková tvár

Táto tvár sa nazýva aj hruška, vyznačuje sa rovným čelom a širšou čeľusťou. V tomto prípade hovoríme o prirodzenom vodcovi, ktorý chce mať všetko pod kontrolou. Nepoznáte prekážky, a tak sa vaše úspechy dostavia skôr, ako u ostatných. Niekedy vás okolie nedostatočne chápe, ale vy ste si vedomí faktu, že cesta k úspechu býva zavše kľukatá.