Web s nechutným obsahom


Vo väčšine prípadoch, ak prehľadáveme web na bežné veci, akými sú informácie, zábavné videá, apod., na to zlo nenatrafíme. Možno len na to malé.  Dostať sa na temnú stranu webu je našťastie komplikovanejšie. Ale nie nereálne. Tak isto, ako sa tvoria legálne a pozitívne stránky, takým tempom sa tvoria aj tie druhé. Jedná sa o stránky, na ktorých sa odohrávajú nemorálne, nechutné a zakázané činy. Tieto webové stránky existujú, no tak povediac utajene, dostanú sa k nim len zainteresované alebo moc zvedavé osoby.

tlačítko

Pred bežným uživateľom nie sú na legálnych a dostupných stránkach viditeľné. O temnej strane webu som sa dozvedel iba z informácií, ktoré sú na legálnych stránkach. Avšak nemám chuť ísť ďalej a tieto stránky navštevovať. Pretože svojou návštevou by som ich zbytočne podporil a to vôbec nechcem. Ja vám však zhruba opíšem, čo sa na daných stránkach nachádza.

student

Zbrane a drogy

Jedná sa napríklad o stránky, na ktorých sa dajú zohnať rôzne drogy a zbrane zo zahraničia. O koho ide a či vám balíček príde, samozrejme nie je zaručené. Avšak ktorý normálny človek by o to stál. Vstupujete a zadávate údaje na vlastné riziko. Chránení na tejto strane webu určite nie ste. Potencionálnou kúpou porušujete zákon. Nie len ten právny, ale hlavne ten morálny.

Nepríjemné pocity

Na jednej zo stránok zadáte niektoré svoje údaje a hlavne dátum a rok svojho narodenia. Stránka vám v zápätí ukáže dátum, kedy zomriete. Na ďalších stránkach nájdete videá, ktoré vo vás zanechajú nepríjemné následky, ako napríklad bolesť hlavy a žalúdka.

hacker
Vrahovia sa vysmievajú

To najhoršie som nechal nakoniec. Na niektorých stránkach vidíme natočené nevysvetiteľné klipy, ktoré však vyzerajú, akoby ich točil únosca a masový vrah. Zákazené webové stránky iba využíva k svojej zábave. Pretože vie, že daná stránka je utajená a možno aj nekontrolovaná. Na svojich stránkach sa pýšia svojimi činmi. Napríklad na jednom videu je natočená figurína, ktorá má na sebe ženské šaty a vlasy. Pomocou malého reproduktora vydáva zvuky, ktoré pripomínajú uplakaný a vynútený spev. Na koci videa vidíme na dvore akúsi zakopanú jamu, ktorá vyzerá ako posledný odpočinok úbohej dievčiny.

Posted in Web