Zdravé srdce

Máte problémy so srdcom? Mali ste infarkt alebo mozgovú príhodu, alebo máte vysoký krvný tlak, či zvýšený cholesterol a hľadáte overený a účinný výživový doplnok omega- 3 mastných kyselín? Najbohatšie na omega-3 mastné kyseliny sú morské plody a morské ryby. Keďže nie je Slovensko prímorskou krajinou, väčšina ľudí nie je navyknutých jesť toľko rýb, a získať 3-omega mastné kyseliny zo stravy. Preto je nutné zaobstarať si dobrý zdroj potrebnej dennej dávky. V internetovom obchode nájdete skvelý výživový doplnok jedinečný svojho druhu, pretože sú v jednej kapsuly ukryté omega-3 mastné kyseliny hneď zo štyroch druhov rýb.

ryby

Vyskúšajte Frever Artic Sea a vaše srdce, mozog aj oči sa vám poďakujú. V tomto výživovom doplnku je vyvážená kombinácia omega-3 mastných kyselín z morských rýb a omega-9 z olivového oleja, ktorý je pre organizmus taktiež veľmi potrebný. Žijeme dynamický život, ktorý je častokrát plný stresu, nie je preto divu, že sú kardiovaskulárne ochorenia jedny z najčastejších. Taktiež nezdravým spôsobom života zaťažujeme naše srdce, cievy a aj mozog. Nekvalitné jedlo, málo spánku, fajčenie, alkohol, to všetko vplýva na náš organizmus a zanecháva za sebou stopy, ktoré sa rokmi nahromaďujú a ukladajú.

omega 3 mastné kyseliny

Urobme preto niečo dobré pre náš organizmus. Zlepšíme životosprávu a dodajme nášmu srdcu, mozgu a cievam nejaké vitamíny a minerály. Aj keď nemáte zatiaľ žiaden problém, nie je určite na škodu, brať Forever Artic Sea ako prevenciu pred kardiovaskulárnymi ochoreniami. A pre tých, ktorý už nejaký ten problém bohužiaľ majú je Forever Artic Sea skvelým doplnkom k ich liečbe. Forever Artic Sea https://www.aloes.sk/forever-arctic-sea–120-kapsul/ iba u nás na www.zdravie-shop.sk za skvelú cenu, nezmeškajte jedinečnú ponuku. Žite naplno so zdravým a silným srdcom, pretože nič nie je na svte dôležitejšie ako naše zdravie.