ZIP patrí k spoľahlivým spôsobom uzatvárania vreciek

Domácnosti roky nakupujú rozličné druhy tovarov, či už sú to potraviny alebo iný spotrebný tovar a všetko to treba aj niekde uskladniť. Mnohé z nich sú drobné, sypké alebo ich momentálne nepotrebujeme, a tak je nutné niekam ich uložiť. Vrecká, ktoré sú rýchlouzatvárateľné spôsobom ZIP sáčkům 2packsk.sk alebo posuvným jazdcom, sú výbornou alternatívou na dlhodobejšie uskladnenie spomínaných vecí.

full-empty-transparent-plastic-bag-set_98292-7149

ZIP vrecká sa vyrábajú z plastu, ktorý je zárukou toho, že k obsahu vo vrecku sa nedostane ani vzduch, prach či nečistoty, ale sa z nich ani nič nevytratí. Bez obáv do nich môžete vložiť bylinky, čaje, drobné súčiastky či bižutériu alebo aj textil a podobne. Uzatvárajú sa rýchlo a jednoducho, a samozrejme, kvalitne. ZIP je spôsob uzatvárania, ktorý sa dá opakovane používať, takisto ako aj posuvný jazdec. Obidva spôsoby vrecko uzavrú tak, že bude vodonepriepustné, vzduchotesné, takže pred okolitými vplyvmi bude chránený každý druh obsahu.

Vrecká sú na trhu v trinástich rozličných veľkostiach, plast je priesvitný, čo má svoje výhody, pretože hneď na prvý pohľad vidíte, čo vo vrecku je a nemusíte ho ani otvárať. Existuje však aj alternatíva v holografickom prevedení povrchu vrecka, ak nechcete, aby bol obsah viditeľný. Uzatvára sa posuvným jazdcom. Okrem tohto typu si zákazník môže kúpiť vrecká s dierkou alebo bez nej a aj priesvitné sú k dispozícii s posuvným jazdcom.

zásielka, balík

Obchodníci, ktorí vrecká využívajú vo veľkom, určite privítajú balenie s 1000 kusmi a pre nich budú isto zaujímavé aj tie s dierkou, pretože sa výborne osvedčili hlavne v predajniach, keď obchodník potrebuje vystaviť tovar, ktorý je drobný a hrozí, že sa stratí. Uložený vo vrecku s dierkou je dobre uzavretý a takto ho môže zavesiť na predajný panel.

Mať prehľad a poriadok vo veciach, ktoré doma máte, je na nezaplatenie, a k tomu vám dopomôžu ZIP vrecká, ktoré sú ľahké, skladné a hlavne poslúžia na to, čo potrebujeme.

Posted in Nezařazené