Získajte výsledky okamžite

Hľadáte rýchly, kvalitný a spoľahlivý test vody, ktorý môžete jednoducho použiť v pohodlí domova? Tester pH vody a mnoho ďalších Vám ponúkame za perfektné ceny a rýchle dodanie k Vám domov. Či už potrebujete otestovať pH vody vo Vašom bazéne, či zo studne alebo z vodovodného kohútika, s našimi testami si môžete byť sto percentne istý a spoľahnúť sa na konečný výsledok. V prípade, že hodnoty vyjdú, tak ako aj majú nemáte sa prečo obávať. V opačnom prípade a to ak výsledky nebudú dosahovať hodnoty aké potrebujete pre správne fungovanie, je potrebné nájsť vhodné riešenie a problém vyriešiť čo najrýchlejšie, s čím Vám veľmi radi a ochotne pomôžeme.

ph vody

Aké sú teda správne hodnoty pre pH vody z vodovodu? Správne pH vody určenej na pitie by sa malo pohybovať okolo 7,5. Ak sa výsledky od tohto čísla odchyľujú už priveľmi je potrebné tento problém riešiť. Našťastie dnes už žijeme vo svete nekonečných riešení a možností, takže riešení nájdeme hneď niekoľko a nemusíte sa báť, že by neboli účinné. Zistite už do jednej minúty ako ste na tom s vodou Vy a to úplne jednoduchou cestou u Vás doma. Nemusíte nikam cestovať, ak sa vyskytnú akékoľvek komplikácie, môžete nás kedykoľvek telefonicky kontaktovať a spolu prídeme na to ako spraviť všetko tak, aby to bolo správne.

analýza vody

V našich službách okrem spomínaných testov na pH vody nájdete aj bezplatnú obhliadku a taktiež bezplatný návrh prác, ktorý Vám vypracujeme na mieru. Navyše u nás môžete kúpiť všetky potrebné veci na úpravu vody od UV lámp, cez filtre na vodu až po rôznu chémiu. Overené a spoľahlivé produkty si u nás môžete zakúpiť kedykoľvek a budú Vám expresne doručené až k dverám. Otestujte si svoju vodu na všetko potrebné a predíďte, tak problémom, ktoré môžu pri väčšom znečistení nastať. V prípade nejasností nás určite kontaktujte a my sa Vám radi budeme venovať, pretože naša práca nekončí len pri predaji.