Ako zažiariť za lacný peniaz?

Nikdy som nemala rada chodenie na oslavy a ďalšie podobné udalosti, ktoré väčšinou znamenali veľa ľudí a určitú formálnosť. Bola som z toho dosť otrávená. Myslela som si, že to zvládnem aj bez toho, aby som niečo takéto urobila, ale pravdou bolo, že nech sa dialo čokoľvek, nakoniec som sa musela zmieriť s tým, že na tie oslavy proste chodiť budem nech sa deje čokoľvek, pretože ide o rodinu a o ľudí, ktorí sú mi blízki. Jednoducho sa na to proste nemôžem len tak vykašlať a to je viac, než len jasné. Ale ako to vymyslieť, keď ani nemám veľa peňazí na to, aby som sa upravila?

naušnice

Ako ušetriť peniaze na úpravu?

  1. Požičať si šaty od kamarátky. Ak máte kamarátku, ktorá má podobnú postavu ako vy, môžete si od nej požičať pekné šaty a ušetriť tým peniaze na kúpu alebo na drahé požičovne. Okej, takže prvý krok som úspešne splnila.
  2. Učesať sa a namaľovať sa sama. Áno, aj to je krok, ktorý som v podstate bola schopná zvládnuť a vedela som sa aspoň približne upraviť tak, aby som bola sama so sebou spokojná, čo si myslím, že je naozaj základ toho, aby všetko fungovalo presne tak, ako má.
  3. Ušetriť, na čom sa len dá. Teda aj na doplnkoch. Keďže som doma doplnky nemala, tu sa vyskytol problém.

stříbrné naušnice

Bola som ochotná investovať do topánok, lebo pohodlné topánky sú základ a okrem toho ich predsa len potom vynosíte aj inokedy. Čo sa týka šperkov, chcela som staviť na jednoduchosť. Preto som si kúpila lacné strieborné náušnice, ktoré však skutočne pôsobili veľmi luxusne, musím povedať. Asi je jasné, že nakoniec sa musíte zamerať presne na tieto veci, to je dôležité. Verte tomu, že na takýchto veciach záleží a že keď sa na to pozriete reálne a s odstupom, viete si veci aj ukorigovať. Ja som sa prvý raz na oslavu naozaj tešila, pretože som mala všetko zariadené podľa seba. A to je niečo, čo je pre vás dôležité, no nie?