Chcete mať dizajnérsky kúsok?

Všetky veci okolo nás nás ovplyvňujú, dokonca aj nábytok, ktorý máme doma. No ja som bola toho názoru, že keď sa niečo deje, mali by sme veci v našom okolí zmeniť. Napriek tomu som presvedčená aj o tom, že nie všetko sa vie reálne zmeniť a nie všetko patrí pod veci, ktoré sú perfektné a podstatné. Neviem prečo, ale patrila som k tým ľuďom, ktorí potrebujú mať okolo seba pekné a dizajnérske kúsky. Keďže som však nemala až tak veľa peňazí, ako by som chcela, musela som využiť calunicke latky a rozhodla som sa, že to ukážem aj druhým ľuďom.

čalounická látka

Všetko sa dá, keď človek chce…
Na druhej strane som si to musela poriadne premyslieť, pretože keď chcete na niečom pracovať a niečo tvoriť, je viac, než len jasné, že všetky veci navôkol proste potrebujeme poriadne premyslieť. Ja som chcela mať doma niečo originálne a nechcela som si nič kupovať. Čiže som to logicky musela sama vytvoriť a bolo jasné, že to nebude úplne ľahké. Je smiešne, že sa mi to však podarilo a bolo to perfektné. Každý, kto ku mne prišiel sa pýtal, kde som našla ten perfektný gauč a ja som vedela, že som urobila dobre. Takže som už len pozerala na to, ako na to reagujú iní ľudia a bola som spokojná s tým, že som sa poriadne presadila v tom, že som ušetrila peniaze, ale to nebolo všetko. Vedela som, že na tomto záleží a vedela som, že takto pomáham aj prírode a robilo mi to naozaj dobre, tešila som sa z toho.

sedačky

Pretože si myslím, že každý človek, ktorý sa snaží urobiť niečo viac je dôležitý. A neviem, ale naozaj mám pocit, že si ľudia zaslúžia viac a že naša príroda si zaslúži úplne najviac. Mali ste niekedy aj vy taký pocit alebo vôbec nie? Pretože aj keď sú veci komplikované, asi je jasné, že nakoniec to bude všetko oveľa, ale naozaj oveľa lepšie. Toto sú veci, na ktorých vám proste musí záležať. A aj keď sa vám to možno nezdá, posunúť sa ďalej je niečo, na čo nesmiete zabúdať.