Kolieska na prepravné vozíky

Vedeli ste však, že aj taká maličkosť akou sú kolieska na vozík môžu výrazne ovplyvniť jeho funkčnosť a stabilitu? Možno ste sa nad transportnými kolieskami nikdy nezamýšľali. Lebo pokiaľ vlastníte vozíky, možno vás bude téma transportných koliesok zaujímať. Ak sa vám koliesko na vozíku poškodí alebo požadujete iný typ kolieska, nemusíte hneď vymeniť celý vozík. Spoločnosť PKgroup.sk má vo svojej ponuke veľké množstvo rôznorodých koliesok na pojazdné vozíky. Stačí si už len vybrať ten správny typ pre vaše využitie.

kolieska na vozíky

Prístrojové kolieska.

Prístroje kolieska sú otočné, veľkosti 50 mm, ktorých vidlica je vyrobená z oceľového výlisku. Samozrejmosťou je dvojité guličkové ložisko v otočnej hlave a otvor pre čap.

Transportné kolieska.

Prepravné priemyselné koliesko je pevné koliesko veľkosti 100 mm, vidlica kolieska je vyrobená z oceľového výlisku a je pozinkovaná. Koliesko vyrobené z polypropylénu termoplastickej gumy a je pripevnené skrutkou a maticou pomocou dosky.

Kolesá pre vysoké teploty.

Kolieska určené pre vysoké teploty sú otočné s vidlicou vyrobenej z nerezovej ocele a kolieska vyrobeného zo syntetického materiálu, ktorý je odolný voči vysokým teplotám. Samozrejmosťou je samomazný náboj.

kolieska na vozíky

Nerezové kolesa.

Ide o otočné koliesko, ktorých vidlica je z nerezovej ocele. Stred kolieska je z polypropylénu a behúň predstavuje termoplastická guma. Na PKgroup.sk nájdete taktiež príslušenstvo ku kolieskam na transportné vozíky. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí rozperných vložiek. Pokiaľ sa vás otázka transportných vozíkov týka a sú súčasťou vášho podnikania určite by ste mali navštíviť internetovú stránku PKgroup.sk. Nájdete tu rôzne kategórie plastových prepraviek a boxov, podvozkov pod prepravky, nádob, sudov či barelov, ale aj termoboxy či plastové palety. Samozrejmosťou sú už spomínané pojazdné kolieska na vozíky.