LED žiarovky GU10 – bodové svetlá

Ak plánujete kúpu LED osvetlenia, určite sklamaní nebudete, a ak ho už máte tak nám dáte nepochybne za pravdu. Či už preferujete LED žiarovky, LED pásy alebo pásiky, LED panely alebo LED reflektory či LED panely – všetky (tie kvalitné) spĺňajú očakávania a požiadavky, ktoré sú na a osvetlenie ako také kladené. V prípade LED osvetlenie je lepšie dať skutočne dôraz na kvalitu a nakupovať u certifikovaných predajcov, pretože tie lacnejšie, resp. masovo predávané kvalitovo až tak neobstoja.

LED osvetlenia

Ďalšou z možností LED osvetlenia sú LED žiarovky GU10, známejšie ako bodové svetlá. Tie sú v našich domácnostiach či iných objektoch tak veľmi obľúbené a rozšírené, že ich pozná naozaj každý. Tieto bodové svetlá majú oproti klasickým žiarovkám jednu výhodu – je možné ich zapustiť do stien alebo nábytku, čím vytvárajú moderný a zaujímavý priestor celého priestoru. Využiteľné sú všade – nielen v izbách, ale aj kúpeľniach, kuchyniach a šatníkoch, obľúbenými sa stali aj v komerčných priestoroch či v kanceláriách. Využívajú sa ako hlavné svietidlo, ale ak máte radi hru so svetlom – je možné ich využiť aj ako svietidlo doplnkové.

Spoločnosť LEDprodukt s.r.o. ponúka široký výber SMD LED žiaroviek GU10 s vysokou kvalitou použitých SMD alebo COB LED čipov. Ich kvalita je zaručená CCD driver – om, ktorý zabezpečuje stálu svietivosť bez preblikávania alebo okamžité vypnutie svetla bez postupného dosvietenia.

hra s LED svetlom

Rovnako ako u ostatných druhov LED svietidiel z našej ponuky, aj pri LED žiarovkách GU10 máte na výber teplotu farby svetla – teplú, neutrálnu alebo studenú bielu farbu. Osobitnom kategóriou pri bodových svetlách sú osvetlenia typu DUAL WHITE, ktorého farbu si môžete navoliť pomocou diaľkového ovládača alebo telefónu v rozsahu 2700 – 6500K, navyše je doplnené o funkciu stmievateľnosti. Takže ak ste milovníci dokonalého dizajnu, čistých línií a máte radi nezvyčajnú atmosféru, ktorú si môžete vytvárať sami, LED žiarovky GU10 sú pre Vás tým pravým výberom osvetlenia.