Nakupovanie cez Čínske e-shopy


Určite mnoho z Vás už nakopovalo z takýchto e-shopou. Dnešnom článku si ale trochu priblížime nakupovanie jednu z nich .

Samotná stránka a aplikácia Wish
Hneď na začiatok sa Vás tento e-shop opýta cez čo chcete urobiť registráciu. Na výber máte hneď z niekoľko možnosti. Buď cez Facebook , Gmail alebo si vytvoríte nový účet cez ktorý budete nakupovať. Potom si nastavíte potrebnú menu cez ktorú budete nakupovať a neskôr , keď sa rozhodnete niečo zakúpiť vložíte svoje číslo účtu.

smartphone

Tovar a produkty
Po registrácii vidíte množstvo tovaru , za plne lacný peniaz , a niektorý tovar je zadarmo len zaplatíte poštovné. Nájdete tam tovar od oblečenia , domácnosti , záhradu , elektro , až po záhradu a starostlivosť o auto.

Zakúpenie tovaru
Ak ste si teda vybrali v košíku máte všetky vybrané produkty a vidíte už celkovú sumu aj z poštovným. Objednanie je veľmi jednoduché a nemusíte robiť takmer nič. Stačí len zaplatiť a tovar máte objednaný a oni ho len spracujú a pripravia na odoslanie.

Zásielka Tovaru
Tovar zasielajú poštovou , no najprv sa prepravuje loďou , letecky a autom kde ho prepravia na colný úrad , a ten ho zašle až k vám domou , na Vašu adresu. Samotné doručenie tovaru môže trvať aj mesiac , no tovar Vám môže prísť aj o niečo skôr . Cca dodacia lehota je – 2 týždne.

Akcie a zľavy
Samozrejme že za každý zakúpený tovar máte na ďalší tovar ktorý si zakúpite zľavu až do 30 percent. Je to výhoda ktorá nikde nie je . Tovar zakúpený na Slovensku Vás vide drahšie , no máte ho doručený za par dni , no oproti spomínanému e-shopu je to výhodnejšie. Ak každý deň zatočíte v aplikácii kolesom , môžete získať na určitý počet tovarov zľavu , napríklad ak sa zastaví na stovke máte 100 produktov zlacnených , ale pozor akcia má určitý časový limit 10 minút.

online

Ja osobne tento e-shop odporúčam keďže mám sním veľmi príjemné skúsenosti a zatiaľ všetko čo som si objednal prišlo skoršom termíne , a úplne poriadku. 😀