Pre milovníkov nielen elegancie

Keď sa povie sklo, väčšinou si vybavíte jeho nádhernú čistotu a čírosť. Pôsobí veľmi krehkým a nežným dojmom. Máme takmer strach sa ho dotknúť.
V spojení s interiérom si väčšinou predstavíme steny, ktoré sa hodia napríklad do kuchyne, ktorú môžu zaujímavo oddeľovať od obývacej izby.

podlaha

Čo by ste povedali na podlahu z takého materiálu?
Najčastejšie sa využívajú vo forme mozaiky, ktorá srší eleganciou. Hodí sa pre vnútorné i vonkajšie využitie.Môžete tak vidieť obklady alebo dlažbu, ste ako v priehľadnom svete malej Alenky za zrkadlom. Veľmi obľúbené je v kúpeľniach, saunách, bazénoch, ale aj v kuchyni. Používa sa liate sklo v rôznych formátoch a veľkostiach. Farebná škála sa pohybuje v zaujímavých vzoroch, jednofarebné prevedenie je také tradičné, ale prečo si nevybrať zaujímavé ornamenty.

Doprajte si luxus pre váš domov
Možno má takú podlahu aj váš šéf vo svojej kancelárii, tak prečo by sa nehodila aj pre váš byt? Často sa s ňou môžete stretnúť u mrakodrapov, kde sa ponúka adrenalínový pohľad na všetko, čo je pod vami.
Takáto inštalácia si ale vyžaduje správne výrobné procesy a pri samotnej práci veľkú precíznosť. Výhodou je veľmi nenáročná údržba, ktorá zvládne bežnú prevádzku domácnosti. Vrstvený materiál je navrhnutý tak, že odolá veľkej záťaži, takže sa nemusíte ničoho báť.

Budete v bezpečí
Kombinácia rôznych silových variantov vrátane fólie zodpovedá špecifickým požiadavkám. Pokiaľ dôjde k rozbitiu držia jednotlivé úlomky vďaka bezpečnostnej PVB fólii pohromade a nehrozí, že sa prepadnete.
Ako vrchný materiál môžete voliť nekĺzavú variantu, aby ste potom po povrchu nekorčuľovali.

skleněná stěna

Nechajte sa inšpirovať týmto moderným trendom https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/pochodzne-skla/, ktorý sa čím ďalej častejšie používa napríklad na terasách alebo vstupných halách či schodiskách. Rozhodne nebudete ľutovať.
Takáto podlaha totiž vytvára jedinečné efekty, ktoré navyše podčiarkne správne osvetlenie. Vyberať sa dá z transparentné mliečne či farebné kombinácie.