Šortky, kraťasy, bermudy, krátke gate

Vo vzduchu už cítiť leto. KONEČNE! Aj vy sa už tešíte? Ste skôr tím šaty, sukne, či šortky? Alebo z každého niečo? Pochopiteľne, teraz sa pýtam vás, dámy. Páni v tomto smere nemajú veľmi na výber. U nich sú šortky každodennou letnou súčasťou outfitov. Pravdaže, ak dresscode nekáže inak. Aj napriek tomu, že dlhé roky boli nohavice, či šortky výhradne pánskou záležitosťou, dnes sa tešia veľkej obľube aj v radoch žien. Nachádzame ich v obchodoch v rôznych strihoch, materiáloch, farbách, vzoroch. Existuje verzií od výmyslu sveta. Hľadáte kraťasy na šport? Môžete zvoliť legínové krátke nohavice, v ktorých všetko bude držať tam, kde má a môžete sa v nich vybrať na bicykel, či na korčule. Voľné šortky vám dobre padnú pri behu.

móda

Chystáte sa na koncert, či letný festival? V tom prípade vám v šatníku nesmú chýbať džínsové kraťasy. Ani tento variant nie je chudobný na modely. Nájdete upnuté, bedrové, krátke, do polky stehien alebo bermudy. Voľné, zodraté, rozstrapkané. Istotne mi dáte za pravdu, že aktuálnym trendom sú rifľové šortky Allsort s vysokým pásom. Čím vyšším, tým lepšie. A samozrejme nesmieme opomenúť vykrojenie na zadku a rozstrapkané konce. Akokoľvek vulgárne to môže znieť, dokáže to vyzerať naozaj dobre, avšak vždy treba zvážiť, kam si ich obliekate. Ak sa chystáte do práce, nemusíte zatvárať skriňu s kraťasami.

kraťasy

Krásne a vkusne ukážu sukňové šortky s vysokým pásom. S ľahkou košeľou a sandálkami sa budete cítiť aj pohodlne a budete aj decentná. A tak isto v nich môžete ísť do práce aj na bicykli. Tak isto môžete siahnuť po šortkách typu Indiana Jones, keď si k nim vezmete sandálky na nízkom opätku, váš outfit sa bude niesť v duchu ležérnej elegancie. No a ešte tu máme legendárne skorts. Vpredu sukňa, vzadu šortky. Najlepšie krátke, čo môže spredu ľuďom povoľovať fantáziu, ale predsa zakryjú všetko, čo má zostať zakryté pred zvedavými očami. Tie človek alebo miluje, alebo neznáša. A na ktorú stranu sa prikloníte vy?