Splňte si sny

Čo sa týka priorít, každý z nás ich má nastavené úplne inak. Niekto rozmýšľa veľmi dopredu a chcete, aby bolo všetko podľa toho, ako si ich vysníval. A niekto naopak čaká, kým bude čas aj na neho a na to, čo chce on. Asi žiadna cesta nie je dobrá. Ale nakoniec musíte uznať aj to, že v konečnom dôsledku musíte za svoje sny poriadne bojovať. Veď ak to neurobíte vy, kto sa za ne nakoniec postaví? Asi koniec koncov nikto. A preto by ste pre to mali niečo urobiť a myslieť na to, čo je pre vás naozaj dôležité a podstatné.

zahrada zimní

Je ťažké splniť si svoje sny, keď je mnoho iných vecí, ktoré musíte robiť.

Existujú ľudia, ktorí radi odsúvajú všetky veci nabok len preto, aby mohli pomôcť niekomu inému. Ale potom tu máte aj opak. Ľudí, ktorí hľadia iba na to, čo je dobré pre nich. A odsúvajú všetko nabok len preto, aby pomohli sebe. Ženy to zvyknú robiť presne naopak. Najprv sa prispôsobia mužovi, potom deťom a zrazu si na to každý zvykne a ona nemôže urobiť vôbec nič. Musíte pre to však niečo naozaj urobiť. A je to v podstate iba na vás, ako sa k tomu postavíte.

zimní zahrada

Po čom naozaj túžite? A čo skutočne chcete?

Ak o niečom vo svojom dome ženy naozaj často snívajú, tak sú to zimne zahrady. Chlapi tomu často nevedia a možno ani nechcú rozumieť, ale pravda je taká, že nás pohľad na ne naozaj veľmi baví a spôsobuje nám veľkú radosť. Ale musíte vedieť, že keď ich raz chcete, musíte si za tým aj stáť. To nie je len o tom, ako sa k tomu postavíte a ako sa na to pozriete. Musíte si za tým ísť a musíte urobiť všetko preto, aby ste sa mohli tešiť z toho, že sa vám konečne splnilo niečo, po čom ste už túžili veľmi, ale veľmi dlho. Je to však len na vás. Neodsúvajte svoje sny a túžby na druhú koľaj. Neodsúvajte seba na druhú koľaj. Uvidíte, že nakoniec sa vám všetko splní. Len tomu musíte v prvom rade veriť iba vy, verte tomu.