Tatranský profil za skvelé ceny
Z vysokokvalitného materiálu čiže nie je žiadne riziko poškodenia alebo zničeniaPrerábate podkrovnú izbu a rozmýšľate nad tatranským profilom ? Ponúkame Vám najlepšie a najkvalitnejšie tatranské profily za skvelou cenu ako u nikoho nenájdete.  

podlaha

Overená kvalita výrobcom
Ponúkame Vám najkvalitnejší tatranský profil ako inde nenájdete. Výrobcovia zaručujú vysokú kvalitu a dlhodobú životnosť tatranských profiloch len na našom e-shope. Tento výrobok je vyrobený. Je vhodný tak ako na vonkajšie tak aj na vnútorne použitie ako napríklad na pokrytie strechy , domu alebo podkrovnej izby.
Na našom e-shope ponúkame rozmery a rozdelenie tried Tatranského profilu . Ponúkame rozmery o  hrúbke 1.1, 1.5, 2 a 2.3 cm , šírke 6, 10, 12, 14 a 16 cm , a dĺžky v rozpätí 0.5 až 5 metrov.

Objednávka Tatranských profilov
Objednávať môžete prostredníctvom nášho e-shopu cez kontaktný formulár, alebo cez telefónom čísla ktoré nájdete na našej stránke alebo prostredníctvom emailu ktoré taktiež nájdete na našom e-shope. Cenník podlá triedy, šírky –  cm  , hrúbky  a dĺžky – ,m2. . Ceny http://www.avcr.cz/cs/o-nas/oceneni/ tatranského profilu sa ale môže líšiť od druhu vašej objednávky , preto si veľmi pozorne pozrite cenník . Samozrejme že všetky ceny sú dostupné pre menej náročného ale aj náročného zákazníka.

textura

Tovar a všetky vami objednané produkty z vášho e-shopu zasielame našim kuriérom po celom Slovensku. Ak nakúpite 30 m2 máte dovoz zdarma.
Z nášho e-shopu si taktiež môžete vybrať aj iný tovar alebo produkt. Napríklad Zrubový obklad – obklad na stenu ktorý je vyrobený zo smrekového dreva , terasové dosky na terasovú podlahu  , Dlážkovica – borovica, Drevená terasa vyrobená z kvalitného dreva  a ďalšie prírodne podlahy do Vášho domu , záhradného domčeka či chatky.